Sesja narzeczeńska – Dlaczego warto zrobić?

Sesja narzeczeńska – 7 powodów, dlaczego warto ją zrobić

Fotografia ślubna wydaje się być kolejnym, całkiem naturalnym elementem przygotowań do ceremonii zaślubin. Wybór fotografa pewnie macie zapisane w swoim planerze ślubnym, zaraz obok degustacji tortów bądź wyboru zespołu muzycznego. Co powiecie na temat sesji narzeczeńskiej? Zatrzymajcie się na chwilę i zastanówcie się: przecież okres narzeczeństwa, to nie tylko czas przygotowań do ślubu, coraz szybciej zbliżających się terminów przymiarek strojów, czy kolejnych spotkań. To przede wszystkim czas wzajemnego poznawania się, wspólnych randek i bujania w obłokach… jak to będzie wspaniale, gdy staniecie się prawdziwą rodziną.

Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, zapoznaj się z 7 powodami, dla których warto zdecydować się na sesję narzeczeńską.

 

  1. Wspaniały pomysł na randkę

Zamiast kolejnej romantycznej kolacji przy świecach, zafundujcie sobie wspaniałą zabawę przed obiektywem aparatu. Wybierzcie swoje ulubione miejsce, dopasujcie oryginalną stylizację. Może będziecie udawać, że jesteście z innej epoki, lub wcielicie się w rolę bohaterów filmowych? Tutaj nie ma granic, bo rządzi Wasza wyobraźnia i otwartość na zabawę.

 

  1. Poznaj swoją Kochaną Połówkę

Zobacz czy Twoja ukochana osoba ma poczucie humoru, tryska pomysłami, a może narzeka i jest na wszystko zamknięta. Możesz ją jeszcze rozkręcić!

 

  1. Próba generalna

Po sesji narzeczeńskiej, sesja ślubna nie będzie dla Was w żaden sposób stresująca. W zupełności oswoicie się z obiektywem, dzięki czemu podczas Waszego wyjątkowego dnia zaślubin, nie będziecie krępować się, kiedy fotograf będzie robił Wam zdjęcia.

 

  1. Pamiątka na całe życie

Każda fotografia jest pamiątką, do której można wracać przez całe życie. Możesz dzielić się nią nie tylko ze swoją ukochaną osobą, ale również później swoimi dziećmi, wnukami…

sesja narzeczeńska Wrocław

  1. Pomysł na zaproszenia ślubne

Coraz częściej goście weselni otrzymują oryginalne zaproszenia ślubne z wykorzystaniem zdjęć pary młodej. Do tego celu idealnie sprawdzą się fotografie z profesjonalnej sesji narzeczeńskiej.

 

  1. Niespodzianka dla bliskich

Może Wasze zaręczyny jeszcze nie zostały ogłoszone wśród najbliższej rodziny? Możecie zrobić swoim bliskim prawdziwą niespodziankę! Wysłanie eleganckiego zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, z tekstem „szykujcie się na wesele” – będzie nie tylko miłym gestem, ale również zawiera w sobie sporo poczucia humoru.

 

  1. Fotograf, już nie taki obcy

Nie od dziś wiadomo, że im bardziej fotograf zna swoim modeli, tym lepsze wykonuje zdjęcia. W końcu sztuka fotografii polega nie tylko na pozowaniu, ustawieniu odpowiedniej ekspozycji, ale również na owocnej współpracy. Sesja narzeczeńska jest doskonałym krokiem ku zapoznaniu się ze swoim fotografem ślubnym. Kolejne kadry będą przychodziły jeszcze z większą łatwością i przyjemnością.

 

Chyba teraz już nie macie żadnych wątpliwości, że sesja narzeczeńska przyniesie wiele pozytywnych konsekwencji. Nie tylko scali Wasz związek poprzez niebanalne spędzanie czasu, ale również będziecie mieli wspaniałą pamiątkę na całe życie, którą z powodzeniem podzielicie się ze swoimi najbliższymi.

Zapraszamy do kontaktu z nami i umówienia się na sesję narzeczeńską oraz obejrzenia galerii zdjęć: fotografia ślubna