fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna w naszym wykonaniu ma na celu przede wszystkim uchwycenie miłości Rodziców do Dzieci oraz charakteru Pociech. Niejednokrotnie natłok codziennych obowiązków sprawia, że nie pamiętamy o wykonywaniu rodzinnych zdjęć – szczególnie na najwcześniejszym etapie życia Maleństwa.

Kiedy pierwsza sesja rodzinna?

Pierwszą bardzo dobrą okazją do zrobienia fotografii rodzinnej jest sesja noworodkowa – w jej trakcie zawsze staramy się wykonać choć jedno zdjęcie Noworodka z Rodzicami i Rodzeństwem. Sesje noworodkowe wykonujemy do 14 dnia życia Maleństwa, więc warto zarezerwować termin sesji noworodkowej jeszcze, gdy Maleństwo jest w brzuszku Mamy.

Fotografia rodzinna a Chrzest Święty

Następnym spotkaniem rodzinnym w większym gronie a jednocześnie doskonałym momentem na wykonanie fotografii rodzinnych jest Chrzest Święty Dziecka. Zdjęcia, które powstają w dniu Chrztu Świętego to w większości fotografie reportażowe. Na życzenie rodziców wykonujemy również zdjęcia rodzinne: wspólne, z rodzicami oraz rodzicami chrzestnymi, z dziadkami oraz wszystkie, o które poproszą rodzice.

 

Nie czekaj – każda okazja a nawet brak okazji jest idealnym momentem na zrobienie zdjęć rodzinnych 🙂

Warto znaleźć czas i umówić się na zdjęcia rodzinne, by po latach otworzyć album i cieszyć się z pięknych, profesjonalnych fotografii rodzinnych, na których zostaną uwiecznione emocje towarzyszące nam na danym etapie rodzicielstwa. Nie trzeba czekać na urodziny – w każdej chwili, nawet bez okazji można umówić się na zdjęcia rodzinne.

 

Fotograf Kielce – zapraszamy na profesjonalne zdjęcia rodzinne.