O nas

Fotografia ślubna fotograf Kielce 667Foto Krassowski -firma fotograficzna, którą tworzymy wspólnie: Andrzej Krassowski i Beata Krassowska. Wzajemnie się uzupełniamy i motywujemy do ciągłego rozwoju, eksperymentowania oraz samodoskonalenia fotograficznego. Andrzej specjalizuje się w fotografii produktowej oraz pracy z modelkami. Beata nieustannie próbuje nadążyć z aparatem za najmłodszymi Skarbami.
Za to wspólnie wykonujemy reportaże jak np.: śluby, chrzty, komunie.

Uchwycenie każdego pięknego momentu, w tym wyjątkowym dniu, jakim jest Wasz ślub czy chrzest Waszego Maleństwa, jest dla nas najważniejszą zasadą.

Naszą firmę fotograficzną prowadzimy z całkowitej pasji do tworzenia i zatrzymywania kadrów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z ilości przeżyć oraz emocji, jakie panują w tym dniu. Mamy dwa różne spojrzenia, które przy ścisłej współpracy stworzą bardzo oryginalne oraz nietuzinkowe ujęcia.

Fotografia zatrzymuje czas a my potrafimy zachować wyjątkowość i piękno Twojego dnia na zawsze.
Jeśli w przeciwieństwie do Twoich znajomych nie satysfakcjonują Cię przypadkowe zdjęcia z niskiej jakości lustrzanki, jeśli jesteś osobą zwracającą uwagę na szczegóły, lubisz ładne naturalne kolory, chcesz dobrze wyglądać na zdjęciach i pragniesz, aby Twoje zdjęcia wyglądały ponadczasowo a nie były wynikiem chwilowej mody to spotkaj się z nami i porozmawiajmy o Twoich wymarzonych zdjęciach.

Zapraszamy do kontaktu  oraz na spotkanie z nami.

Fotograf Kielce fotograf ślubny Andrzej Krassowski_251

Kontakt:

andrzej@krassowski.info

Tel.: 797-829-700

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Mieszamy w Kielcach a fotografujemy najczęściej w miastach:

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz