Fotografia noworodków – jak przygotować się

Fotografia noworodków jest to wspaniała pamiątka na całe życie. Pamiątka, która pozwala nam zatrzymać piękne chwile i moment.  Wspomnienie uwiecznione, kiedy to Maleństwo zmienia się z dnia na dzień.

Kiedy?

Sesję noworodkową należy zarezerwować przed urodzeniem Dzidziusia. Następnie od razu po urodzeniu Maluszka należy skontaktować się z nami i ustalić już konkretny termin. Ustalając czas sesji bierzemy pod uwagę między innymi czy Maleństwo urodziło się w terminie czy może po lub przed.

Sesję noworodkową wykonuje się między 7 a 12 dniem życia Noworodka (jest to czas kiedy Noworodek większość dnia przesypia, jest spokojny, pamięta pozycję embrionalną i można w naturalny sposób układać Maleństwo w pozy zapamiętane z życia płodowego, które wyglądają tak uroczo na fotografiach) – jeśli minie ten czas to kolejną sesję dziecięcą wykonuje się koło 6 miesiąca życia – gdy Dziecko z przyjemnością leży na brzuszku.

fotografia rodzinna fotograf noworodkowy 03

fotografia rodzinna fotograf noworodkowy 03

Ile trwa sesja noworodkowa?

Sesja noworodkowa najczęściej trwa 3-5 godzin, ponieważ to Maleństwo dyktuje nam tempo sesji: musi być czas by Maluszek zjadł i spokojnie zasnął. Normalne jest, że trzeba będzie również zmienić pieluszkę Dziecku.
Troszkę czasu zajmuje przygotowanie stylizacji (przyjeżdżamy z własnymi gadżetami/ubrankami do sesji noworodkowej), ubranie i ułożenie przez nas Maluszka (a w między czasie uśpienie go).
Nie jest konieczne by oboje Rodzice byli przez całą sesję, ale na początku lub na końcu będziemy chcieli zrobić wspólne zdjęcie Maleństwa z Rodzicami.

Najważniejsze w fotografii noworodkowej

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo noworodków, dlatego na sesji zawsze jesteśmy we dwójkę – jedna z osób asekuruje Maluszka w trakcie sesji. To poczucie bezpieczeństwa, które zapewnia obecność dodatkowej osoby dbającej o Maleństwo w czasie sesji jest z całą pewnością bezcenne dla wielu Rodziców a fotografie noworodków są wspaniałą pamiątką na całe życie dla całej rodziny.

Fotografia noworodków cennik

Cennik fotografii noworodkowej znajduje się tutaj

Zapraszamy do kontaktu i zarezerwowania terminu sesji noworodkowej.

fotografia rodzinna fotograf noworodkowy 04

fotografia rodzinna fotograf noworodkowy 04

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz