Reportaż ślubny: Marta i Oliwer

Reportaż ślubny: Marta i Oliwer

Ślub: Kozłów Szlachecki pw. św. Mikołaja Biskupa.
Wesele: Dom Bankietowy Błonie.

 

To był piękny ślub 🙂

Chwilę po przyjeździe do rodzinnego domu Panny Młodej poznaliśmy gościnność Mamy Panny Młodej. Następnie serdeczność i miłość Rodziców Młodych oraz ich najbliższych do Pary Młodej.

W Kościele pw. św. Mikołaja Biskupaw Kozłowie Szlacheckim od wejścia było widać szczęście Marty i Oliwera z ceremonii ślubu oraz spontaniczną radość chwilę po wyjściu z kościoła przy obsypywaniu ryżem.

Po tradycyjnym przywitaniu Pary Młodej chlebem i solą w Domu Bankietowym Błonie wesele rozpoczęło się polskim tańcem narodowym: polonezem. Państwo Młodzi na swój pierwszy taniec weselny wybrali: Nothing Gonna Change My Love For You – Glenn Medeiros. Szaleństwa na parkiecie widoczne na zdjęciach były przez całe wesele.

Dodatkowo, jest to drugie wesele w naszej historii, na którym Goście Weselni sami zaczęli śpiewać piosenki biesiadne za stołami 🙂

Niespodzianką dla Pary Młodej był układ taneczny do piosenek: Czarno Czarni – Nie choruj i Blue Box – Pielęgniarki, który wykonały Koleżanki Panny Młodej.

Tuż po północy Oliwer zaskoczył swoją Żonę oraz Gości Weselnych. Zaśpiewał piosenkę Elvisa Presleya: Can’t Help Falling In Love specjalnie dla Marty 🙂

Oprócz krótkiej sesji plenerowej w dniu ślubu mieliśmy również plener ślubny innego dnia w Warszawie. Zdjęcia ślubne wykonaliśmy na starówce i w ogrodzie botanicznym Powsin.

 

Jeśli szukasz fotografa dla Waszego ślubu, skontaktuj się z nami a chętnie przedstawimy Wam więcej informacji. Przyjmujemy rezerwacje na 2020, więc jeśli nadal szukasz fotografa weselnego lub kamerzysty, skontaktuj się z nami szybko, ponieważ najbardziej popularne daty ślubów szybko rezerwują inne Pary Narzeczonych!