Agata i Piotr – reportaż ślubny Warszawa

Agata i Piotr – reportaż ślubny Warszawa

 

Ślub: Parafia Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Warszawie

Wesele: Vanilla House

Dj: Dj Brother Twoja Gorączka Sobotniej Nocy

 

Z Agatą i Piotrem spotkaliśmy się w ubiegłym roku na ślubie Magdy i Kamila. Agata była świadkiem podczas ceremonii ślubu.

 

W dniu ślubu Agaty i Piotra już od wejścia czułam atmosferę wyluzowania, spokoju i radości.

Uważam, że wzruszającym akcentem było zdjęcie ślubne rodziców Agaty przyczepione do bukietu – dzięki temu Jej Rodzice towarzyszyli Parze Młodej w czasie ceremonii zaślubin. Świetnym pomysłem były zdjęcia zmarłych Rodziców Państwa Młodych na stole, przy którym odbyło się błogosławieństwo.

Często na forum ślubnym Narzeczeni zastanawiają się w jaki sposób uczcić pamięć najbliższych, którzy niestety nie mogą uczestniczyć w ślubie. Uważam, że zdjęcia przy błogosławieństwie są najodpowiedniejszym rozwiązaniem.

 

Mimo, że Piotr przygotowywał się w tym samym mieszkaniu co i Agata to i tak na zdjęciach udało mi się uchwycić radość i zachwyt, gdy zobaczył Narzeczoną w sukni ślubnej. Szczęście i wzruszenie towarzyszyło im przez całą ceremonię ślubu.

Potem nastąpiły szaleństwa na parkiecie. W tym miejscu serdecznie polecam Dj Brother, który rewelacyjnie poprowadził wesele. Dzięki niemu cały czas sala taneczna była pełna.

Oprócz pierwszego tańca Para Młoda zatańczyła również bachatę. Były spontaniczne pocałunki wyglądające filmowo.  “Walka” o muchę i welon. Znaleźliśmy też czas na krótką mini sesję obok sali weselnej.

 

Jeżeli spodobały Ci się zdjęcia i film ślubny zostaw komentarz pod galerią.

 

Jeśli szukasz fotografa dla Twojego ślubu w Kielcach, skontaktuj się z nami a chętnie przedstawimy Wam więcej informacji. Przyjmujemy rezerwacje na 2020, więc jeśli nadal szukasz fotograf weselny Kielce lub fotografa ślubnego fotografującego w całej Polsce, skontaktuj się z nami szybko, ponieważ najbardziej popularne daty ślubów szybko rezerwują inne Pary Młode!