Fotografia ślubna Kielce- ślub cywilny.

Każda para jest wyjątkowa i zasługuje na wspaniałą pamiątkę ze ślubu w postaci profesjonalnej fotografii ślubnej.

 

Fotografia ślubna  Kielce- ślub cywilny

W przypadku ślubu kościelnego większość Panien Młodych wybierze biała (lub zbliżone do białego: ecru, śmietankową) suknię ślubną. Biorąc ślub cywilny Para Młoda ma większe pole do popisu w kwestii dowolności stroju i może spełnić swoje marzenia o własnym ślubie.

Pięknym ślubem był ślub Uli i Radka, na którym mieliśmy zaszczyt być fotografami. Para Młoda wybrała stylistykę ślubu na lata 20-ste.

 

Fotografia ślubna plener

Żary – klimat tego miasta oraz jego przedwojenna zabudowa – doskonale nadawały się, aby w nim wykonać sesję ślubną plenerową vintage.

Sesja ślubna plenerowa to przede wszystkim subtelne wkomponowanie obok Państwa Młodych: murów miejskich, zabytkowej zabudowy miasta Żary i uroczych drewnianych drzwi. Całość fotografii ślubnej została poddana obróbce zdjęć nawiązującej do dawnej stylistyki i kolorystyki fotografii.

Fotografia ślubna Zielona Góra Wrocław Żary Żagań Fotograf Ślubny Plener Żary 01

Fotografia ślubna Zielona Góra Wrocław Żary Żagań Fotograf Ślubny Plener Żary 02

Fotografia ślubna Zielona Góra Wrocław Żary Żagań Fotograf Ślubny Plener Żary 03Fotografia ślubna – Wasze pomysły

Jeśli masz jakiś interesujący pomysł na tematykę ślubu to zapraszamy do kontaktu z nami. Niebanalne pomysły na fotografię ślubną połączone ze zgodą na umieszczenie zdjęć w naszym portfolio nagradzamy atrakcyjnymi rabatami 🙂

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz