Najczęściej zadawane pytania o sesje fotograficzne

1. Sesje fotograficzne: jak się na nie przygotować?

Zdjęcia z sesji fotograficznej są pamiątką na całe życie dlatego warto zadbać o swój wygląd i dobre samopoczucie w tym dniu. Kobiety zachęcam do wizyty u fryzjera i makijażystki. Makijaż fotograficzny powinien być wykonany odpowiednimi kosmetykami, które nie rozmazują się i nie świecą się. Dodatkowo dobra wizażystka wie jak podkreślić piękno każdego typu urody. Wykonując samodzielnie makijaż trzeba pamiętać, że do zdjęć musi być mocniejszy niż na co dzień (ale ostrożnie z różem na policzkach).

 

2. Jak się ubrać do zdjęć?

Warto wybrać ładne ubrania, w których dobrze się czujecie. Ważne by były możliwie jednolite i współgrały ze sobą kolorystycznie (max 3 kolory). Należy unikać krzykliwych nadruków (np Myszki Miki na koszulce), ponieważ będzie na zdjęciach odciągać uwagę od buzi Pociechy. Mężczyzna najlepiej wygląda w koszuli (polecam w jednolitym kolorze) i spodniach pasujących do niej.

 

3. Kto wybiera zdjęcia z sesji: noworodkowej, dziecięcej, rodzinnej, brzuszkowej, portretowej?

Wy wybieracie ujęcia. My dokonujemy wstępnej selekcji zdjęć, które następnie umieszczamy w aplikacji. Link z hasłem do niej przesyłamy na Waszego maila podanego przy podpisywaniu umowy.

 

4. Tak dużo pięknych zdjęć, że nie możemy się zdecydować.

W tym przypadku można dokupić ujęcia zgodnie z ceną, która pokazuje się w aplikacji.

 

5. Co się dzieje z ujęciami nie wybranymi?

Automatycznie są usuwane z dysku.

 

6. Czy dostanę zdjęcia nie obrobione?

Nie przekazujemy nie obrobionych zdjęć. Zawsze można dokupić ujęcia, które najbardziej się podobają.

 

7. Czy dostanę zdjęcia w maksymalnej jakości?

Wszystkie wybrane ujęcia będą wysłane w formie elektronicznej w maksymalnej jakości + miniaturki z naszym logo do umieszczania na portalach społecznościowych (np. Facebook). Każde ujęcie będzie też wydrukowane w formacie 15×23 na papierze o fakturze jedwabiu.

 

8. Czy mogę dokupić odbitki np. dla Dziadków?

Tak, z ujęć wybranych w aplikacji można wybrać dodatkowe odbitki w różnych rozmiarach.

 

9. Jak zarezerwować termin sesji?

Można to zrobić telefonicznie (797-829-700) mailowo: andrzej@krassowski.info lub w wiadomości prywatnej na facebook bądź przez formularz kontaktowy na stronie: kontakt
Gwarancją terminu sesji fotograficznej jest wpłacenie zadatku.

 

10. Gdzie wykonujecie sesje fotograficzne?

Najczęściej fotografujemy w miejscowościach: Kielce, Skarżysko Kamienna, Szydłowiec. W przypadku sesji w innych miejscowościach obowiązuje dopłata indywidualnie wyceniana.

 

11. Czy jest możliwość wykonania sesji fotograficznej w weekend?

Sesje w weekendy i święta wykonujemy za dopłatą 50 zł.

 

12. Jak długo czeka się na gotowe fotografie?

Zdjęcia z sesji dziecięcych, noworodkowych, rodzinnych, brzuszkowych i portretowych obrabiamy, drukujemy i pakujemy w ciągu 2 miesięcy od wybrania przez Was ujęć.

 

13. Czy dostanę fakturę za sesje fotograficzne?

Jako firma wpisana do rejestru przedsiębiorców do każdej sesji fotograficznej wystawiamy paragon z kasy fiskalnej a na życzenie fakturę VAT.

 

14. Widziałam u Was piękny obraz na płótnie, czy mogę taki kupić?

Oczywiście. Produkty dodatkowe (foto-książki, obrazy na płótnie, zdjęcia na drewnie, albumy scrapbookingowe itp) wraz z cenami są dostępne w aplikacji, gdzie wybieracie ujęcia.

 

15. Czy mogę umieścić zdjęcia na facebook?

Tak, na płycie są zdjęcia przygotowane do umieszczenia na facebook (z logo), dodatkowo należy wpisać w opisie, że fotografem był Andrzej Krassowski. Dziękujemy za poszanowanie praw autorskich.

 

 

Fotograf Żary Sesje fotograficzne

Fotograf Kielce

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz