Fotografia ślubna – najczęściej zadawane pytania

Czy wykonujecie tylko zdjęcia czy również filmy?

Wykonujemy reportaże ślubne fotograficzne i filmowe.

Gdzie wykonujecie reportaż ślubny?

Fotografię ślubną wykonujemy w całej Polsce.
Najczęściej fotografujemy w miejscowościach: Kielce, Warszawa, Wrocław. Mieszkamy w Kielcach, , więc bezpłatnie dojeżdżamy na reportaże ślubne w Kielcach (+ 30 km od Kielc). W przypadku sesji w innych miejscowościach obowiązuje dopłata indywidualnie wyceniana, często +1zł/km.

Jak zarezerwować termin sesji?

Można to zrobić telefonicznie (797-829-700) mailowo: andrzej@krassowski.info lub w wiadomości prywatnej na facebook bądź przez formularz kontaktowy na stronie: kontakt
Gwarancją terminu sesji fotograficznej jest podpisanie umowy i wpłacenie zadatku.

Kiedy reszta płatności?

Najpóźniej w dniu wykonania zdjęć.

Kto wybiera ujęcia?

My wybieramy, by tworzyły spójną historię.

Kto wybiera ujęcia do albumu?

My układamy album.

Jak długo czeka się na gotowy album?

Zdjęcia z reportażu ślubnego obrabiamy, drukujemy, przygotowujemy album i pakujemy w ciągu 6 miesięcy od wykonania zdjęć plenerowych.

Czy dostanę zdjęcia nie obrobione?

Przekazujemy zdjęcia obrobione. Zawsze można dokupić dodatkową ilość zdjęć według ceny podanej na ofercie (o decyzji dotyczącej zakupu dodatkowych ujęć należy poinformować nas najpóźniej w dniu ślubu).

Czy mogę zamówić dodatkowy album np. dla Rodziców lub Świadków?

Tak, zgodnie z cenami podanymi w ofercie.

Czy dostanę fakturę za reportaż ślubny?

Jako firma wpisana do rejestru przedsiębiorców do każdej sesji fotograficznej wystawiamy paragon z kasy fiskalnej a na życzenie fakturę VAT.

Widziałam u Was piękny obraz na płótnie, czy mogę taki kupić?

Oczywiście. Produkty dodatkowe (foto-książki, obrazy na płótnie, zdjęcia na drewnie, albumy scrapbookingowe itp) można u nas zamówić.

Czy mogę umieścić zdjęcia na facebook?

Umieszczając zdjęcia w internecie na swoim profilu Para Młoda  powinna wpisać w opisie, że fotografem był Andrzej Krassowski. Dziękujemy za poszanowanie praw autorskich.

Czy mogę przekazać zdjęcia osobom firmom obsługującym ślub np.: hotel, właściciel hotelu/sali weselnej, kamerzystom, makijażystom, stylistom, dekoratorom itd.,?

Nie. Firmy/osoby obsługujące ślub, które są zainteresowane uzyskaniem zdjęć prosimy o odsyłanie bezpośrednio do nas (telefonicznie, mailowo lub na facebook).