Fotografia ślubna Fotograf ślubny Kielce

Fotografia ślubna Kielce

Nie przypadkowo to właśnie między majem a wrześniem najwięcej par decyduje się wziąć ślub. Piękna pogoda, która sprzyja zaprezentowaniu pełnej krasy sukni ślubnej. Wszędzie zieleń i kolorowe kwiaty, motyle na łące… Aż się rozmarzyć można, szczególnie jak się doda myśli o letniej podróży poślubnej 😉 Bo w końcu to w tych miesiącach jest najwięcej kierunków do wyboru. My w naszą podróż poślubną wybraliśmy się do Grecji i przy okazji wykonaliśmy taką oto sesję:  fotografia ślubna

 

Fotograf ślubny

Z chęcią jeździmy z Parą Młodą na sesje zdjęciowe w ich ulubione i znaczące dla nich miejsca (może to być miejsce poznania się, pierwszej randki, pierwszych wspólnych wakacji), bądź miejsca, które chcieli by odwiedzić. Jeśli Państwo Młodzi nie mają takich miejsc lub uważają, że nie są atrakcyjne pod względem fotograficznym to jako fotograf ślubny oczywiście mamy kilka lubianych przez nas miejsc, w których od czasu do czasu staramy się zrobić zupełnie inne fotografie ślubne.

 

Kiedy plener ślubny?

Fotografia ślubna – najlepiej wykonać ją od razu po ślubie ( w ciągu tygodnia od zawarcia związku małżeńskiego). Czemu? Jest to okres rozluźnienia po stresie planowania najważniejszego dnia w życiu oraz radości (zarówno z samego faktu powiedzenia sobie “Tak” i rozpoczęcia wspólnej drogi jak i spotkania się z najważniejszymi osobami z rodziny i bliskimi przyjaciółmi). Czas ten sprzyja wykonaniu fotografia ślubna bardzo spontanicznych ujęć oraz uchwyceniu szczęścia, bliskości, namiętności dwojga młodych ludzi.